Labrador w Parku im. Rotmistrza Witolda Pileckiego Zabrze

Planujesz poszkolić psa labrador w Zabrzu, na pewno polubisz Park im. Rotmistrza Witolda Pileckiego. Planując odpocząć od zgiełku miasta opłaca się udać na ten obszar zieleni i oddać się relaksującym elementom naszego życia. Ta zielona przestrzeń daje idealne warunki, aby zapewnić psu wymaganą dzienną dawkę ruchu na świeżym powietrzu. Miejsce wspaniale prezentuje się w jesieni, gdy drzewa udekorowane są liśćmi w odcieniach żółci, czerwieni a nawet purpury. Dla psa to miejsce jest rajem, w którym może obwąchiwać kwiaty, krzewy i drzewa, a także pobawić się z innymi psami.

Spędzając czas w parku z psem nie zapominajmy o paru regułach:

  1. Nie zapomnij posprzątać po swoim psie.
  2. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  3. Upewnij się, że wymagane szczepienia Twojego pieska są aktualne.
  4. Nie zabieraj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich niezbędnych szczepień.
  5. Jeżeli nie ma odpowiedniej przestrzeni dla psa pupil powinien być na smyczy.
  6. Nie zezwól swojemu psu biegać i skakać na postronnych psach i ludziach bez pozwolenia.
  7. Psa nie należy zostawiać bez nadzoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne separuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą twojego pieska, zakup nadajnik GPS dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za działania twojego pieska.

Park miejski w Zabrzu

Park miejski zapewnia dostęp do rekreacji, pobudza lokalną gospodarkę, podnosi wartość nieruchomości oraz chroni miasta przed wpływem na środowisko. Kolejną ważną misją jest zapewnianie przestrzeni potrzebnej do realizacji naszych planów wymagających użytkowego terenu wśród zieleni. Park obejmuje malownicze widoki, alejki, tereny piknikowe, dlatego też przestrzeń stała się popularnym miejscem wypoczynku. Jeśli lubisz biegać wśród zieleni, powinieneś wziąć pod uwagę to miejsce planując swoją następną trasę na przebieżkę. Park im. Jacka Kuronia to przyjazne miejsce dla psa rasy labrador na Śląsku.

Adres parku: Pawłów, Zabrze, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 41-810, Polska

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.