Labrador w Parku im. Jacka Kuronia Sosnowiec

Masz w planach szkolić psa labrador w Sosnowcu na pewno weź pod uwagę Park im. Jacka Kuronia. Można tu w spokoju usiąść i odetchnąć od tego pośpiechu panującego na co dzień w mieście. Człowiek jak i pies do życia potrzebuje świeżego powietrza, dlatego też warto skorzystać z zielonej przestrzeni którą oferuje to miejsce. Lato to zdecydowanie najprzyjemniejsza pora roku kiedy można odwiedzić ten park, aby nacieszyć się spacerami i odpoczynkiem wśród bujnej zieleni. Super miejsce dla psów, które mogą tu powęszyć i odkrywać co w trawie piszczy, a także spotkać inne psiaki.

Nie zapomnij o poniżej przedstawionych normach będąc w parku z psem:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po swoim psie.
  2. Nie pozwól psu biegać i skakać na postronnych psach i ludziach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Sprawdź czy potrzebne szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeżeli nie posiada wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Kiedy nie ma odpowiedniego obszaru dla psa, nie zapomnij, że pupil powinien być na smyczy.
  7. Psa nie należy zostawiać bez opieki.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy miej zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą twojego psa, wykorzystaj identyfikator dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty odpowiadasz za czyny twojego pupila.

Park miejski w Sosnowcu

Miejski park to zagospodarowany teren zielony służący rekreacji, odpoczynku i edukacji wewnątrz miast, publicznie dostępny dla mieszkańców. Kolejną ważną misją jest zapewnianie przestrzeni potrzebnej do realizacji naszych planów wymagających użytkowego terenu wśród zieleni. Park wyróżnia się szerokimi otwartymi przestrzeniami, idealnymi na piknik lub aktywny odpoczynek. Park zapewniający tak potrzebną zieleń przyciąga spacerowiczów, biegaczy, rolkarzy i rowerzystów w każdym wieku. Parku im. Jacka Kuronia to przyjazne miejsce dla psa rasy labrador na śląsku.

Adres: Armii Krajowej, Osiedle Jasieńskiego, Kazimierz Górniczy, Sosnowiec, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 41-215, Polska

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.