Labrador w Gdyni. Odwiedź z psem Park Centralny

Planujesz spacerować z psem labrador w Gdyni, na pewno weź pod uwagę Park Centralny. Nie ma przeszkód by robiąc tu wiele rzeczy zatrzymać się na małe magiczne chwile, takie jak wąchanie kwiatów i krzewów. Ta zielona przestrzeń daje idealne warunki, aby zapewnić psu wymaganą dzienną dawkę ruchu na świeżym powietrzu. Do miejskiego parku najprzyjemniej przyjść w ciepłych porach roku, wiosną, latem i jesienią, ale również zimą to miejsce zachwyci nas swoją wyjątkową aurą. Każdemu psu to miejsce na pewno przypadnie do gustu zważywszy na fakt, że może tu spotkać innych kumpli i pomyrdać do nich ogonkiem.

Spędzając czas w parku z psem pamiętajmy o paru zasadach:

  1. Nie zapomnij posprzątać po swoim psie.
  2. Nie przyzwalaj psu skakać i biegać na nieznajomych psach i ludziach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Upewnij się, że potrzebne szczepienia Twojego pieska aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Gdy nie ma dedykowanej strefy dla psów, miej na uwadze to, że pupil powinien być na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj psa bez nadzoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne trzymaj zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą twojego psa, zakup lokalizator dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty ponosisz odpowiedzialność za działania twojego pieska.

Park Centralny w Gdyni

Park miejski zapewnia dostęp do rekreacji, pobudza lokalną gospodarkę, podnosi wartość nieruchomości oraz chroni miasta przed wpływem na środowisko. Oprócz tego zwiększa odporność miast, a także niweluje skutki niektórych negatywnych żywiołów takich jak susza czy powódź. Bardzo przyjemny park na terenie miasta oferujący zieleń, alejki, ławki, dobre miejsce na spacer z psem lub relaks w miejskim zgiełku. Dobre miejsce do spędzenia chwili wytchnienia w słoneczne dni i dla spacerujących i dla tych, których aktywność fizyczna jest większa. Sprawdź to przyjazne miejsce dla labradora w województwie pomorskim.

Adres parku: Promenada Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, Wzgórze Świętego Maksymiliana, Gdynia, województwo pomorskie, 81-405, Polska

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.