Labrador w Częstochowie. Odwiedź z psem Park im. Staszica

Jeśli chcesz szkolić psa labrador w Częstochowie, koniecznie weź pod uwagę Park im. Staszica. Miejsce też jest dobre do odpoczynku od zgiełku miasta, poczytania książki czy posłuchania na telefonie ciekawej audycji. Człowiek jak i pies do życia potrzebuje świeżego powietrza, dlatego też warto skorzystać z zielonej przestrzeni, którą oferuje to miejsce. Aby odwiedzić park i zobaczyć żywą, soczystą zieleń doskonałą porą roku jest wiosna, a także lato. Pies odnajdzie się na tym zielonym obszarze pełnym krzewów, drzew i innych czworonogich przyjaciół i będzie chętnie tu wracał.

Pamiętajmy o kilku zasadach będąc w parku z psem:

  1. Nie zapomnij posprzątać po swoim psie.
  2. Nie zezwól psu biegać i skakać na nieznajomych psach i ludziach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że wymagane szczepienia Twojego czworonogiego pupila są aktualne.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Gdy nie ma wyznaczonej strefy dla psów, pamiętaj, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj swojego psa bez nadzoru.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy dystansuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą twojego pupila, użyj nadajnik GPS dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za czyny twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Częstochowie

Park miejski można zdefiniować jako publiczny obszar naturalistyczny w środowisku miejskim służący rekreacji i wypoczynku. Oprócz tego zwiększa odporność miast, a także niweluje skutki niektórych negatywnych żywiołów takich jak susza czy powódź. Do parków miejskich co roku przybywa wielu mieszkańców, którzy chcą skorzystać z zielonej przestrzeni przeznaczonej do odpoczynku. Obszar ten umożliwia osobom w każdym wieku spędzenie czasu na aktywnościach fizycznych takich jak fitness, czy gimnastyka. Odwiedź to przyjazne miejsce dla psów Labrador na Śląsku.

Adres parku: ul. 7 Kamienic, Jasna Góra, Podjasnogórska, Częstochowa, województwo śląskie, 42-217, Polska

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.